Návrat za minulými případy  (3. díl)

Dnešní díl je poněkud atypický. Vracíme se k některým zajímavým příběhům z druhé série. Pamatujete si zamilovaného kocoura Čakyho, který terorizoval své majitele? Klářiny rady zabraly, ale Čaky přišel na něco nového. Nechce pustit majitele z bytu. Dalším nijak neobvyklým případem byla rozmazlená fenka Míša. Sympatickým majitelům močila po bytě a na procházkách útočila na všechny psy. Ruda je navštíví v jejich pražském bytě a vidí obrovský pokrok. Podíváme se také, jak se daří bojácnému černému kocourkovi Panu Nováčkovi, který se neustále ukrýval v gauči. Klára byla zvědavá, co se v téhle domácnosti za tu dobu událo. Paní majitelka má miminko, změnilo se osazenstvo koček a Pan Nováček se viditelně zklidnil. Po roce navštívil Ruda Ondřeje Kobzu na romantickém hradě. Z jeho štěněte Barunky se už stala velká slečna. Po prvním hárání se výrazně zklidnila. Velmi problematické soužití tří znesvářených koček Sissi, Abigail a Jasmínky značně komplikovalo život sympatickému páru z Prahy. Majitelé vytvořili ve svém bytě doslova kočičí ráj. Klára uděluje tři hvězdičky. Podíváme se i za hyperaktivní a nevychovanou fenkou Bárou. Vzpomínáte na slepici ulovenou v přímém přenosu? Bára dnes reaguje na povely, i když to ještě není stoprocentní, Ruda je upřímně překvapen. Právě na těchto příbězích je vidět obrovské úsilí a maximální snahu všech zúčastněných o vyladění vzájemného soužití.

Návrat za zamilovaným Čakym

Pamatujete si zamilovaného kocoura Čakyho, který terorizoval své majitele? Klářiny rady zabraly, ale Čaky přišel na něco nového. Nechce pustit majitele z bytu.

Návrat za zlobivou Míšou

Dalším nijak neobvyklým případem byla rozmazlená fenka Míša. Sympatickým majitelům močila po bytě a na procházkách útočila na všechny psy. Ruda je navštíví v jejich pražském bytě a vidí obrovský pokrok.

Návrat za plachým Panem Nováčkem

Podíváme se také, jak se daří bojácnému černému kocourkovi Panu Nováčkovi, který se neustále ukrýval v gauči. Klára byla zvědavá, co se v téhle domácnosti za tu dobu událo. Paní majitelka má miminko, změnilo se osazenstvo koček a Pan Nováček se viditelně zklidnil.

Návrat za štěněcí Barunkou

Po roce navštívil Ruda Ondřeje Kobzu na romantickém hradě. Z jeho štěněte Barunky se už stala velká slečna. Po prvním hárání se výrazně zklidnila.

Návrat za znesvářenou Jasmínkou, Sissi a Abigail

Velmi problematické soužití tří znesvářených koček Sissi, Abigail a Jasmínky značně komplikovalo život sympatickému páru z Prahy. Majitelé vytvořili ve svém bytě doslova kočičí ráj. Klára uděluje tři hvězdičky.

Návrat za divou Bárou

Podíváme se i za hyperaktivní a nevychovanou fenkou Bárou. Vzpomínáte na slepici ulovenou v přímém přenosu? Bára dnes reaguje na povely, i když to ještě není stoprocentní, Ruda je upřímně překvapen.